Ansatte

KARDEMOMME

Tone Fossdal

Stilling: Fagarbeider

80% stilling

Ana Angelica Kvinen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
478 02 705
angelica_uss@hotmail.com

Jeanette Martin

Stilling: Pedagogisk leder
948 56 555
jeanette0213@hotmail.com

100 % stilling

Ylva Meland

Stilling: Assistent

50% stilling

TOMMELISE

Anne Turid Homme

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
478 58 217
anne.turid.homme@vabb.no

Jobber 80 % stilling dette barnehageåret, fri hver fredag !

Ana Angelica Kvinen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
478 02 705
angelica_uss@hotmail.com

Hanne Jensen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Mari Birkeland

Stilling: Pedagogisk leder
960 43 880
mari@litledalen-barnehage.no

100% Stilling

Therese Blichfeldt

Stilling: Pedagogisk leder
938 12 847
Therese@creation.no

100% stilling

Ole Filip Sollie

Stilling: Annet
941 45 311
olef.ofs@gmail.com

Bjørg Nygaard

Stilling: Annet
482 77 052
nygaardbjorg@gmail.com

Ekstra assistent 60% stilling, fri hver fredag.

VESLEFRIKK

Gunn Iren M. Netland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
950 26 282
gunni-@hotmail.com

Jobber 80% stilling dette barnehageåret, fri hver onsdag!

Eirin H. Gausdal

Stilling: Pedagogisk leder
476 44 734
eirinhjelleset@hotmail.com

80% stiling

Veronika T. Johannessen

Stilling: Pedagogisk leder
913 99 122
Veronikatjohannessen@hotmail.com

80% stilling

Ingunn K. Jensen

Stilling: Assistent
995 77 621
in-kr-je@online.no

Jobber 80% stilling dette barnehageåret.

Tina Tagholdt

Stilling: Assistent
994 90 981
tina_tagholdt@hotmail.com

Jobber 80% på Veslefrikk!

Andre ansatte

Chai Myhre

Stilling: Kjøkkenassistent
951 27 171
duangc@online.no

Karin Mydland

Stilling: Kjøkkenassistent
45257903
kamydla@online.no

Jobber mandag - onsdag og torsdag.

Rune Netland

Stilling: Vaktmester
90035711

Trør til når noe skal fikses !

Chris Meland

Stilling: Daglig leder