Ansatte

KARDEMOMME

Hanne E. Jensen

Stilling: Annet
994 07 791
Hanne.e95@hotmail.com

Ekstra assistent 100% stilling.

Anne Tora Ørjansen

Stilling: Pedagogisk leder
413 34 307
annetora@hotmail.no

Jobber 80% stilling dette barnehageåret.

Eirin H. Gausdal

Stilling: Pedagogisk leder
476 44 734
eirinhjelleset@hotmail.com

Jobber 80% dette barnehageåret, fri hver torsdag.

Tone Fossdal

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
482 72 653
fossdaltone@hotmail.com

Jobber 80%l, fri hver tirsdag.

Jorunn E. Henriksen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
902 99 629
jorunneiehenriksen@gmail.com

Jobber 80% stilling dette barnehageåret, fri hver fredag.

TOMMELISE

Ole Filip Sollie

Stilling: Annet
941 45 311
olef.ofs@gmail.com

Arbeidspraksis 80%, fri hver onsdag.

Bjørg Nygaard

Stilling: Annet
482 77 052
nygaardbjorg@gmail.com

Ekstra assistent 66,67% stilling, fri hver mandag.

Therese Blichfeldt

Stilling: Pedagogisk leder
938 12 847
Therese@creation.no

100% stilling, starter 1.augst 2018

Anne Turid Homme

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
478 58 217
anne.turid.homme@vabb.no

Jobber 80 % stilling dette barnehageåret, fri hver fredag !

Gunn Iren M. Netland

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
950 26 282
gunni-@hotmail.com

Jobber 80% stilling dette barnehageåret, fri hver onsdag!

VESLEFRIKK

Bjørg Nygaard

Stilling: Annet
482 77 052
nygaardbjorg@gmail.com

Ekstra assistent 66,67% stilling, fri hver mandag.

Ingunn K. Jensen

Stilling: Assistent
995 77 621
in-kr-je@online.no

Jobber 80% stilling dette barnehageåret.

Tina Tagholdt

Stilling: Assistent
994 90 981

Jobber 40% på Kardemomme ( torsdag og fredag ) i tillegg tilkallingsvikar !

Veronika T. Johannessen

Stilling: Pedagogisk leder
913 99 122
Veronikatjohannessen@hotmail.com

Jobber 80% stilling dette barnehageåret, fri hver torsdag !

Jeanette Martin

Stilling: Pedagogisk leder
948 56 555
jeanette0213@hotmail.com

Ana Angelica Kvinen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
478 02 705

Jobber 90% stilling dette barnehageåret, fri annenhver torsdag !

Andre ansatte

Webansvarlig Litledalen Barnehage SA

Stilling: Annet

Rune Jakobsen

Stilling: Daglig leder
48191512
rune.jakobsen1@vabb.no

Rune Netland

Stilling: Vaktmester
90035711

Trør til når noe skal fikses !

Chai Myhre

Stilling: Kjøkkenassistent
951 27 171
duangc@online.no

Tilkallingsvikar.

Karin Mydland

Stilling: Kjøkkenassistent
45257903
kamydla@online.no

Jobber mandag - onsdag og torsdag.